11. Kdo jsem?

22. srpna 2014 v 12:10 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,

dneska přidávám článek později, ale nutně jsem potřebovala dát si od úprav pauzu. Jak jsem předpokládala - nemám nejmenší tušení, proč mi můj stávající prohlížeč nedovolí přihlásit se na blog. Nicméně aspoň Mozilla nezklamala...

Den jedenáctý - Postava, které se nejvíc podobám


Úvodem

Nevěřila bych, že mi nějaký článek téhle výzvy zabere tolik času, ale stalo se. Asi hodinu jsem jen brouzdala Google obrázkama a nepřestala se smát. Kdo by věřil, že existuje tolik povedených "Potterovských vtípků"?


Bez druhého obrázku! o.O

Ano, je to tak. Nějak se mi nechtělo předělávat fotku, obzvlášť po tom, co jsem na ní chtěla mít. Tenhle bod výzvy je totiž hodně na zamyšlení a jsem si jistá, že nejsem podobná pouze jedné postavě z filmu. To prostě nejde. Alespoň vám přiblížím některé postavy, v nichž se alespoň z poloviny vidím.

Severus Snape
  • Vím to jste nečekali, že? Ale je to tak. Nemám ráda společnost víc jak 3 lidí, neumím zapadnout a nikdy jsem neuměla.
  • Šikana? Jo, to znám až moc dobře. Neřekla bych, že to u mě bylo ze stejných důvodů, jako u něj, i když... A taky to nebyla přímá šikana, ale ta verbální - což ji nijak nezmírňuje a naopak mi přijde ještě horší.
    Možná jen, že jsem vždycky byla chytřejší než ostatní, měla dobré známky a byla nespolečenská. Neříkám, že jsem zrovna třídní kráska, ale troufám si tvrdit, že nejsem tak ošklivá. Zapadám do průměru. Doufám.
  • Obvykle se lidé nedívají, co se skrývá v člověku, pokud se jim nelíbí. Je to nefér, ale je to tak. Pro své nejbližší a přátelé bych byla schopná udělat to stejné, co on pro Lily.
  • Je to Zmijozel. Způsob jeho myšlení je mi blízký a využívám ho podobně.
Hermiona Grangerová
  • Používám logiku a jsem chytrá, i když ne tak jako ona.
  • Většinu nápadů vyprodukuju já. I když obvykle nejsou tak dobré... :D
Tonksová
  • Někdy pochybuju, že jsem se naučila správně chodit...
Snad jsem vám trochu příbližila mé kouzelné já. A co vy? Na koho se podobáte? :)

Zdroje:


Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama