15. Chtěl bych být jen přítel tvůj...

26. srpna 2014 v 10:31 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,

naprostá pecka! Jsme už v úůlce výzvy - tak rychle to utíká. Školní rok je za rohem a věřte tomu nebo ne, já se zpět do lavic celkem těším. :) Taky se pokusím dneska dopsat další kapitolu Půlnočního Slunce. :)

Den patnáctý - Kdo by byl můj nejlepší přítel/kyně v Bradavicích?


Úvodem

Tohle téma je vážně skvělé a bylo těžké vybrat z tolika lidí jen tři, ale nakonec jsem to vyřešila po svém. Pravidlo bylo pouze to, že jsem směla vybrat 3 studenty. :) Takže jsem se rozhodla z každé doby vybrat jednoho studenta, s nímž bych se nejraději přátelila.

Minulost aneb doba PobertůZ téhle doby to byl poměrně lehký výběr. Nejvíc blízký mi je právě Remus a myslím si, že by se se mnou třeba i rád přátelil. Z jejich party byl vždycky ten nejrozumnější, chytrý a hodný kluk. Skvělá kombinace. :)

Že je Nebelvír? No... co se dá dělat. Hodní kluci se do Zmijozelu stejně nedostanou.


Přítomnost aneb doba Zlatého tria


Z této doby volím Ginny, protože ač je prakticky "odstřižena" od Tria, hraje v celé sérii důležitou roli. Ginny je skvělá holka a věrná přítelkyně. Myslím, že jen málokdo má nervy čekat na svou lásku tak dlouho...

Vždycky jsem chtěla vidět, jak fungují její netopýří zaklínadla. Asi je mi blízká proto, že i když to nevypadá, uvažuje často jako Zmijozel, což jsem musela napsat, protože je to již podruhé (sakra!), co jsem zvolila Nebelvír.


Budoucnost aneb novodobí PobertovéPosledním je Albus Severus Potter. Nejvíc sympatický ze všech postav, jenž se objevují v bradavicích v této době. Albus je prakticky celý táta a jako jediný má Lilyiny oči.

Proč jsem ho vybrala? No pro mě je to prostě první Potter, jenž půjde po dlouhé době do Zmijozelu. Myslím, že by bylo načase, aby aspoň Junior vybral druhou stranu mince. :)

A vaši přátelé? :)

Zdroje:

Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama