20. S kým bych se chtěla potkat?

31. srpna 2014 v 13:15 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,

tak je to tady. Definitivně poslední výzva tohoto léta. Venku je zase příšerně, tak sedím doma v teple, píšu a popíjím čaj. :) Copak v tomhle nečase děláte vy? :)

Den dvacátý - Se kterým členem štábu HP bych se chtěla setkat?


Úvodem

Asi by vás nemělo převapit, že bych se nejradši setkala se všemi! Bylo opravdu těžké si mezi nimi vybrat, takže jsem nakonec vybrala dvě osoby, s nimiž bych se nejraději potkala. :)

Helena Bonham Carter

Helena byla prostě jasný výběr. Kdo by nechtěl potkat slavnou Bellatrix Lestrangeovou? :) Helena je úžasná herečka, skvěli ji ztvárnila a myslím, že by se těžko našla jiná herečka, jež by dokázala tak neuvěřitelně oživit tuhle postavu.

Klobouk dolů za její výkon - vypadat jako potřeštěná vražedkyně se může zdát jednoduché, ale jsem si jistá, že to vyžaduje opravdu velké zkušenosti. Navíc naprosto zbožňuju Heleniny vlasy - vždycky jsem si přála mít takové kudrlinky a místo toho mám rovné hřebíky.

Helena rovněž zářila napřiklad v Alence v říši divů, Karlíkovi a továrně na čokoládu nebo ve Sweeney Todd.Alan Rickman

Nešlo ho sem nepřidat. Jeho ztvárnění Severuse Snapea bylo naprosto bezchybné a poslední scény z jeho života musely dojmout snad každého. Nešlo si oblíbit Severuse, aniž bych si oblíbila i Alana.

I přesto, kolik je Alanovi let, oplývá neuvěřitelným charisma a hereckým nadáním. Díky ztvárnění Snapea vyhrá cenu MTV za Nejoblíbenější postavu Harryho Pottera.

V jakých filmech ještě zářil? Tak pro příklad ve stejném filmu, jako Helena, tedy v Sweeney Todd nebo třeba v Robinu Hoodovi: Králi zbojníků.


A kdo je váš oblíbený herec z Harryho Pottera? :)

Zdroje:

Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 my-lifetime | Web | 31. srpna 2014 v 13:27 | Reagovat

Krasny blog :-)

2 Romadůr | 1. září 2014 v 14:51 | Reagovat

[1]: Moc děkuju! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama