3. Takhle to nebylo!

14. srpna 2014 v 8:08 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,
tak pokračujeme třetí výzvou :)

Den třetí - Důležité skutečnosti, jež se ve filmu neobjevily a naštvaly mě!Úvodem

Dnešní téma je přímo perfektní pro jakoukoliv kritiku. Jedná se o pasáže v knize, které ale ve filmu nebyly a vás naštvaly.


Matoucí obrázek

Popravdě, když nad tím tak přemýšlím, asi jsem ten obrázek mohla udělat trochu jinak... Nicméně vám alespoň nabídnu nahlédnutí do mých myšlenek při této tvorbě.

Pozadí tvoří Denní věštec kvůli tomu, že jsem na něj byla po většinu času naštvaná kvůli nesmyslům a výmyslům, jenž psal nebo věcí, které zamlčel. K většímu efektu zloby jsem pouze doladila naštvané obličejíky a byla jsem plně spokojená. :)


A kteréže scény mi chyběly?

Vzpomínky Severuse Snapea - věc, na níž jsem se těšila už od doby, co jsem si přečetla sedmý díl. Když jsem pak seděla v kině a sledovala, co z toho vyplodili, byla jsem mírně řečeno zklamaná. Podle mě, si jeho postava zasloužila opravdu větší prostor, než jaký mu dali. Vzpomínky byly celkem fajn, ale mohly být propracovanější.

Na druhou stranu, opravdu mě dostalo, jak si dívali na sebe s Harrym a pak řekl: "Máte oči po matce..." ("You have your mother's eyes...")... Nádhera!

Hermiona přeměněná v Bellatrix - celkem jsem doufala, že to bude opravdu zábava a dost jsem se těšila. Nicméně Hermiona se za Bellatrix vydávala jen krátkou dobu... škoda!

Nevillovi rodiče - říkejte si co chcete, ale Neville je pro mě opravdu hrdina. Proto mě mrzí, že se jeho příběhem kniha tak moc nezaobírala. Třeba když navštívil své rodiče u Munga a potkal tam Harryho a ostatní - to mi ve fimu hodně chybělo!

Ginny a její vztahy - Ginny v knihách chodila hned s několika kluky a Harry na ně podvědomě žárlil. Nicméně filmy až tak neřeší, s kým Ginny chodila a jak se chovala... Ve skutečnosti ji film řeší až tak v posledních dvou dílech a to hlavně proto, že spolu s Harrym nakonec budou.


Mrzí mě, že to dnes píšu takové krátké, nicméně nechci se u každého tématu rozepisovat a myslím, že chybějících scén je víc. Takže se klidně podělte v komentářích. :)

Zdroje:Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Naštvalo Vás něco na filmech? :)

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama