4. Řádění růžové ropuchy

15. srpna 2014 v 9:26 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,

další den a další výzva! Musím říct, že tuhle jsem si opravdu užila! :D

Den čtvrtý - Nejméně oblíbená ženská postava aneb řádění růžové ropuchyÚvodem

Co dodat? Snad jen - vítejte u čtvrtého dne výzvy. Myslím, že její název mluví za vše.


Cože? To je nemáš ráda?!

Samozřejmě, že jsem pozadí nevybrala z toho důvodu, že bych holky neměla ráda. Ani jsem na to nepomyslela, jen jsem našla příhodný obrázek ženských postav Harryho Pottera a dala ho sem. Neberte to moc vážně. :)Slaďoučké

Dolores Jane Umbridgeová, první náměstkyně ministra kouzel. Podle titulu.
Nepochybuju, že vám tuhle "dámu" nemusím ani trochu představovat. Poprvé jsme se s ní setkali v pátém díle HP, kde nastoupila jako učitelka Obrany proti černé magii.

Ha, jasně. To byly teda hodiny "Obrany". Zcela k nezaplacení. Dokonale jsem chápala mrzutost všech žáků a taky to, že Harry prostě vybouchnul a vmetl jí do obličeje všechno, co si myslí.


Tleskám Imeldo

Její postava je prostě tak skvěle napsaná, že snad ani neexistuje člověk, jenž by měl "ropuchu" rád. Co se týče filmu, kde si ji zahrála herečka Imelda Stauton. Vypadalo to, jakoby se tahle postava napsala přímo pro ni.


Růžová... blé

Neurážím nikoho, komu se líbí tahle barva, ale můj názor je jasný. Od té doby, co jsem shlédla pátý díl, jsem tu barvu upřímně nesnášela. Přeslazená kancelářička s koťátky a růžovou tapetou. To byla moje nejnovější noční můra. K ní bych na trest nikdy nechtěla.

Proč ona? Z mnoha důvodů, jenž jsem uvedla. Vím, že ji dokonce mám na seznamu výš, než je Voldemort, protože jen ona je tak dokonale příšerná, jak jen to jde. Veritáserum v čaji? Brk, jenž píše vlastní krví autora? Zákazy od famfrpálu po návštěvu Prasinek? A teď mi tvrďte, jaká je voldemort svině...

A vy? Jaká je vaše nejméně oblíbená žena z Harryho Pottera? :)

Zdroje:


Romadůr

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama