5. Nejlepší téma!

16. srpna 2014 v 9:01 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,

další sen je tu a já se při tomhle tématu ani nezapotila. Hlavně proto, že už jsem ho před nějakou dobu nevědomky napsala. :D Co se dá dělat, alespoň vám přidam další věci, na něž jsem si nevzpomněla. :)

Den pátý - Nejoblíbenější mužská postava aneb nejlepší téma!


Úvodem

Na svou obhajobu říkám, že už jsem něco podobného psala. Téma je nejoblíbenější mužská postava a tou je pro mě Severus Snape, odkaz zde.


Krasavci, no ne?

Pozadí je samozřejmě jako u včerejšího tvořeno postavami z Harryho Pottera, tentokrát mužského osazenstva. Bylo opravdu těžké ostatní kluky odsunout na druhou kolej, ale Mistrovi lektvarů se u mě nemůžou vyrovnat.


Další řeči

Jediné, co zde můžu probrat je jedna otázka - proč on?
Protože je to opravdu ten nejstatečnějí, nejodvážnější a nejzáhadnější čověk, s nímž jsem se v literatuře setkala. Už od prvního dílu byl samá záhada a nakonec ho Rowlingová zabije a odhalí, že je to vlastně ten nejoddanější člověk v celé Anglii. :)

Sice je to literární postava a možná právě proto je tak vykreslen. Nicméně jeho neutuchající láska k Lily je prostě pozoruhodná a je neuvěřitelné, že dokáže zasvětit celý život své milované Lily.

Myslím, že poněkolikaterém přečtení jsem prostě toužila, aby i on měl ve svém životě štěstí. Jenže přejte mu, aby byl s Lily, kdyby se pak nemohl narodit Harry... Dilema!Zdroje:

Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama