8. Hlavně nevyhodit učebnu do povětří...

20. srpna 2014 v 8:35 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,

další den a další výzva. :) Snad vám zpříjemním den, když se léto tak nějak rozhodlo vzít roha a zmizet bůhvíkde. Taky u vás prší? No samozřejmě se mnou blog nespolupracoval -_- Článek se neuveřejnil, tak ho dávám dodatečně.

Den osmý - Nejoblíbenější předmět v Bradavicích


Úvodem

Samozřejmě se mnou blog odmítal spolupracovat i dnes. :D -_- Tak doufám, že tentokrát to nespadne a opravdu se článek uveřejní. Dnešní téma už víte, tak se do toho pustíme, ne? :)


Kdo by nechtěl zkusit uvařit nějaký lektvar? Mně to láká už od přečtení první knihy, protože to musí být prostě neskutečně zajímavé a vzrušující! Nicméně, jsem realista. Věřím, že bych zvládla během pár minut vyhodit učebnu lektvarů do povětří pravděpodobně mnohem účinněji, než to kdy dokázal Neville.

Lektvary jsou něco jako chemie a vaření doopravdy a to je pro mě silně výbušná kombinace. Vaření by snad ješt šlo nebo se držet pokynů. Ovšem já a chemie - to prostě nejde dohromady. a nikdy nepůjde. Tečka.

Pak taky nejspíš víte, že mou pozornost k tomuto předmětu táhne i má oblíbená postava - sám Mistr lektvarů, Severus Snape. Věřím, že po jedné z jeho hodin bych se cítila jako naprostý pitomec a jsem přesvědčená, že by se má slovní zásoba silně obohatila o pár synonymních úražek idiota...

Samozřejmě musí být neuvěřitelně směšné poslouchat jeho urážky, pokud nejsou vedeny proti vám. Proto bych tak nějak tajně doufala, že by mě - Zmmijozelovi - tak trochu nadržoval. Jako ostatním v jeho koleji... No uznejte - když nechal projít Crabbea a Goyla (dokonce i Nevilla!), že by se tam nenašlo trochu přilepšení i u mně.

A co vy? Jaký předmět by nadchl vás? :)

Zdroje:


Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama