Novinky?!

11. srpna 2014 v 18:59 |  Bloggerské výzvy a tagy
Ahojky,

rozhodla jsem se trochu "okořenit" svůj blog, jelikož povídky nestíhám přidávat každý den (opravdu se snažím je přidávat co nejrychleji, ale jejich sepsání není tak rychlé!) a proto si vážím těch, co mají se mnou trpělivost a na další kapitolu si rádi počkají. :)

Nicméně jsem tu nechtěla být tak "nečinná" a proto jsem se rozhodla udělat 30 denní bloggerskou výzvu! :) Zní to šíleně? Nevíte, o co jde? Nevadí, já vám to ráda přiblížím.

K tomuto nápadu mě vlastně přivedl článek na blogu (http://blog.blog.cz/1408/anketa-jak-bojujete-s-blogerskou-krizi), jež mě přímo bil do očí na hlavní stránce. Pozorně jsem si přečetla komentáře a shlédla pár webů a získala víc tipů, jak bojovat s krizí.

Upřímně doufám, že krizi nemám, ale kdoví! :) Tímhle "proklikáváním" jsem se dostala k tzv. Blogger challenge. V podstatě v nich jde o to, že po určitou dobu (např. 30 dní) budete každý den přidávat na blog 1 článek, ve kterém se zaměříte na postupně na všechny body na seznamu (tzn. 30 dní = 30 článků = 30 témat). Snad jste to pochytili. :)

Jako první challenge mi samozřejmě do oka padla tato. :) Zdroj.: http://handful-of-berries.tumblr.com/HarryPotter30


Podle mě je to naprosto skvělý a já se už těším, jak se do toho pustím. :) Samozřejmě nezapomínám psát povídky, ale tohle sem dávám, abyste se nenudili po dobu, kdy nebudu přidávat jednotlivé kapitoly a kdo má zájem se do toho zapojit taktéž, budu ráda. :) Neukamenujte mě, dělám to pro vás. :)

Na konec bych vás chtěla požádat, abyste mi napsali komentář nebo zahlasovali v anketě (případně obojí) a dali mi najevo, co si o tom myslíte. :)

Neváhejte mě kontaktovat!

http://ask.fm/Romaduuur

www.facebook.com/Romca.brizova

S láskou
Romadůr

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám "Bloggerské výzvy"? :)

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama