26. Volba, co ti (možná) zachrání život

6. září 2014 v 11:06 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,

Sobota je tady, první víkend po prvním týdnu ve škole. Jak jste se měli? Já nemocně. Každopádně je mi dnes o moc líp a přináším vám další výzvu.

Den dvacátý šestý - Které kouzlo bych chtěla umět bez hůlky?


Úvodem

Ten obrázek vypadá víc epicky ve větší verzi, ale ta by sem nevešla. Nechtěla jsem dělat moc velký titulek, tak vám to vysvětlím v tomhle menším popisku. Dostala jsem za úkol si vybrat jedno kouzlo, které bych chtěla umět bez hůlky. Jedno jediné!


Nějak jsem nebyla schopná najít lépe zobrazené kouzlo, které jsem si vybrala. Pokud jste tipovali Protego, tak vám gratuluji - je to zcela správně.

Zvažovala jsem kouzla, jež by se mi hodila, kdybych náhodou přišla o hůlku. A ty se vlastně nabídly. Přemýšlela jsem, jestli zvolit nějaké poutací či svazovací kouzlo nebo vsadit na jistotu obranného štítu.

Pokud bych uměla nějaká útočná kouzla - třeba svazovací nebo poutací, bylo by to samozřejmě skvělý. Dokázala bych na ně zaútočit i bez hůlky a využít pár vteřin času ve svůj prospěch. Jenže pokud by po mně začali pálit kouzla, asi těžko bych se jim nějak vyhnula.

Proto si myslím, že je lepší bezhůlkově umět štít. Proti většině útokům by mi pomohl a já bych se třeba dostala zpět ke své hůlce. Jistě - tváří v tvář smrtící kletbě bych byla v loji a ani Protego by mi nepomohlo. Ovšem... jak by mi pomohlo nějaké útočné?

A jaké bezhůlkové kouzlo byste chtěli ovládat vy? :)

Zdroje:

Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama