27. Relikvie

7. září 2014 v 13:16 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,

máme tu clekm slunečnou Neděli a jsme připraveni na další týden. Upřímně doufám, že můj návrat do školy nebu tak krušný a rychle se aklimatizuju. :) Během odpoledne se ještě pustím do kapitoly. :)

Den dvacátý sedmý - Neviditelný plášť, kámen Vzkříšení nebo Bezovou hůlku?


Úvodem

Dnešní výzva bude taky trochu kratší, než obvykle. Tohle téma mě moc neláká k tomu, abych se rozepsala.Nebyla to těžká volba. Samozřejmě, že bych si vybrala neviditelný plášť!

Kámen Vzkříšení bych neriskovala. Spojit se s lidmi, kteří už dávno odešli je nesmyslné a podle Příběhu tří bratří i velmi bolestivé (citově myšleno samozřejmě).

Bezová hůlka? Mít obrovskou moc v jediné hůlce, jež dokáže vyhrát všechny souboje? Jistě, ale být kvůli ní pronásledována a bát se o svůj život na každém kroku, to není nic pro mě. Navíc, nemám zájem o moc nad celým světem, děkuju pěkně.

Zato Neviditelný plášť - to je vynález! Nejmladší z bratrů si to velmi chytře domluvil se Smrtí, když ji požádal o tohle. Moci se podívat kamkoliv a kdykoliv, aniž by vás někdo viděl a nachytal... To přece zní jako skvělé dobrodružství! A pokud se ještě dozvíte i nějaké zajimavé poznatky, které by se k vašim uším jen tak nedostaly? No neberte to.

A co vy? Jakou relikvii byste si vybrali? :)

Zdroje:

Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama