28. Nemesis

8. září 2014 v 16:55 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,

Pondělí máme za sebou! A dokonce bylo slunečné, tak zvažuji, zda se mám odvážit si jít zaběhat. :) Ve škole jsem zameškala pouze hodiny, nikoliv látku, takže všechno je "v cajku". :) Co vy? Jaký byl váš start druhého zářijového týdne? :)

Den dvacátý osmý - Kdo by byl má nemesis v Bradavicích?


Úvodem

Finišujeme! Už jenom poslední dvě výzvy a máme tu konec. Nad dnešním tématem jsem chvíli uvažovala, ale nakone se dopracovala k - snad - správnému výsledku.


Promiň Draco, ale je to tak.

I když bychom pravděpodobně byli ve stejné koleji, stejně bychom byli na ostří nože. Já jsem šílená povaha a vím to o sobě. Draco je sice opravdu kouzelný a roztomilý, ovšem já bych s ním nevydržela snad ani v jedné místnosti.

Naprosto nesnáším rozmazlence, nafoukance a podobné kreatury, jakým Draco rozhodně je. Je mi už teď jasné, že mi dívčí populace platonicky zamilovaná do Toma Feltona alias Draca Malfoye, bude chtít vyškrábat oči, ukamenovat a nevím co ještě.

Neříkám, že Tom je špatný herec nebo Draco charakter (i když možná trošičku). Jen je mi jasné, že by si naše povahy nesedly a bylo by to nejspíš ještě mnohem horší, než jeho nepřátelství mezi Harrym. JSem si jistá, že mě by opravdu nenáviděl. 3:)

Zdroje:

Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama