29. Vysněná práce

9. září 2014 v 16:21 |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj,

dneska mám za sebou první den Praxe. Naštěstí jsme chytili příjemnou učitelku, tak to není žádna katastrofa. :) A jak jste se měli vy? :)

Den dvacátý devátý - Jakou práci bych chtěla dělat v kouzelnickém světě?


Úvodem

Tak už jen zítra a je konec. To to uteklo! A zrovna dnešní téma je takové zajímavé. To zítřejší je zase víc na zamyšlení, tak doufám, že nevyplácám všechnu kreativitu ve škole...


Dlouho jsem váhala, které povolání by pro mě bylo to nejlepší. Uvažovala jsem nad profesorkou v Bradavicích a redaktorkou Denního věštce. Nakonec jsem usoudila, že pisatelská kariéra by mi sedla víc a že bych někdě využila své zmijozelské myšlení torchu kreativně.

Nad těmi žvásty, co píe Rita Holoubková, mi obočí vyletí snad až do vlasů, jak jsou její "story" přitažené za vlasy a hraničí s kouzelnickou pohádkou. Samozřejmě netvrdím, že bych psala kdovíjak pochvalné články. To spíš naopak - mě by se celá kouzelnická populace obávala!

Rozhodně bych psala pravdu - hlavně o Smrtijedech, Voldemortovi a dalších podobných ututlaných tématech. Pravděpodobně by na mou hlavou byla vypsaná odměna už po prvním článku, ne-li hned v tiskárně. Ale moje spisovatelské motto zní - někdo tu práci udělat musí!

Kde byste rádi pracovali a proč? :)

Zdroje:

Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama