Prosinec 2014

Krásné "zasněžené" Vánoce

24. prosince 2014 v 23:42 Oznámení a další
Ahoj,

tak už ten shon Štědrého dne máme za sebou. Dárky jsou rozdány, cukroví smlsáno a štědrovečerní večeře se líně převaluje v našich žaludcích.

Tak nejprve bych Vám chtěla popřát klidné a krásné svátky. Budu doufat, že Vám Ježíšek nadělil spoustu dárků, že jste viděli zlaté prasátko, rozkrojili si jablíčka, házeli pantoflí, pouštěli lodičky nebo jste si jen v poklidu užívali vánoční atmosféru bez tradic a raději sledovali pohádky. To už bylo na vašem uvážení.

Doufám, že se na mě moc nezlobíte, že se ozývám po opravdu dlouhé době a zároveň Vás chci ujistit, že to rozhodně nedělám schválně - holt mám také své povinnosti i jinde než na blogu. To ovšem neznamená, že končím nebo už nebudu nic přidávat. Jen prostě není čas. :)


Už proto jsem ráda, když jsem si prohlížela statistiky, že mi čtenáři zůstavají věrní, i když jsem tu poprvé - poprvé! - za celý prosinec. Bohužel dřív nebyl čas, ale lepší pozdě, než vůbec, ne? :) Teď o vánočních prázdninách se pokusím přidat víc článků a taky nové kapitoly. Ale dřív než pozítří to nebude, protože ještě jedeme slavit s rodinou. :)

Čímž se dostávám k důležitému tématu - opravdu dělám co můžu, abych dopsala Půlnoční slunce, ovšem ne vždy jsou nápady a já se snažím, aby ten příběh měl hlavu a patu a aby nevypadal, jakoby ho napsalo dítě z mateřské školy. (Věřte tomu nebo ne, někteří by předčili v inteligenci a psaní půlku deváťáků.)

Je mi jasné, že svůj slib, který jsem si tak nějak dala - že stihnu dopsat celou povídku do konce roku, se mi určitě nepovede, protože se znám. A taky protože to nemůžu ukončit "jen tak", mám pravdu? Tak doufám, že se mnou budete mít trpělivost a podpoříte mě svými komentáři nebo i svou návštěvou tady na blogu, protože to jediné, co autor fanfikcí na blogu opravdu potřebuje, je návštěvnost a ohlasy v průběhu psaní kapitol.

To je moje motivace. To mě žene dál.

Díky za vás mí dlouhodobí čtenáři, ale i vy, co jste mě objevili teprve nedávno. Vážím si vás. Hezký zbytek... eh... no krásných devatenáct minut Štědrého dne. :)

S láskou,
Romadůr