Do čeho jsem se to zase namočila...

30. ledna 2015 v 21:19 |  Supernatural
Ahoj,

tak se znovu ozývám, stále žiju, apokalypsa neproběhla. Tedy ne v reálném světě. V mém spisovatelském mozečku ano. Nebo spíš bych mohla říct, že v něm vybuchla atomová bomba - a to ne jen jednou. Ptáte se, co se stalo? No, kde začít... Asi od začátku, že? Nemyslela jsem si, že se ještě někdy ponořím do nějakého dalšího fandomu a well... stalo se.

Supernatural


Bylo to jednou po cestě do tanenčích, kdy se mě spolužačka zeptala, jestli sleduju Supernatural. Překvapeně jsem zamrkala a zavrtěla hlavou, jelikož jsem si nejdřív myslela, že na mě pouze mluví anglicky a ne že mi říká název seriálu. Její pohled byl v tu chvíli k nezaplacení. Ten pohled jsem znala - protože ho tak často používám, když mi někdo řekne, že nemá rád Harryho Pottera nebo Twilight. Nebo roztomilé růžové jednorožce s... Zpátky k věci.


Poté, co se probrala z počátečního šoku, mi začala vysvětlovat, o co všechno přicházím a že se na to prostě musím podívat hned, jak se dostanu domů. V tom okamžiku jsem si řekla: Dobře, možná se podívám, o čem že to mluvila. Až bude čas. A vypustila jsem to pro tu chvíli z hlavy.

Když jsem druhý den, pro samou nudu a taky z neustálého ukecávání od již zmíněné spolužačky, spustila počítač, neváhala jsem a vyhledala Supernatural. Samozřejmě - bylo pro mě okamžitě plus, když hlavní hrdinové byli opravdu pohlední - upřímně, byli naprosto k sežrání. A kdo by se alespoň nepodíval na jeden díl s těmito fešáky, no ne? :)

A co se stalo? Hned po prvním shlédnutém díle jsem věděla, že nebudu mít dost. Jsem pozadu o téměř deset sérií? Žádný problém. Poté, co jsem spustila první díl, nakoukla na webovky a Facebook mě Supernatural doslova pohltil. A nemusím snad ani připomínat, že jsem všechny dosavadní díly zkoukla v rekordním čase, proletěla všechny možné i nemožní stránky o seríálu, nastudovala si každého herce a další akce, které se pojí s fandomovým šílenstvím.

Malá připomínka pro ty, co již znají tento seriál. Proč ho nazývám Supernatural a ne Lovci duchů, jak je již jeho název "počeštěn"? Podle mě by se název neměl překládat. Nesedí mi to. Stejně jako u Harryho. :)Lituji toho?
Vůbec. Není to tak, že bych zanevřela na ostatní věci, jen si prostě v mém srdci udělal místo další seriál. Takže to má i své výhody - budou tu další příspěvky a třeba i vy propadnete tomuhle seriálu a najdete tu tak další věc, pro kterou se budete moct vracet. :)

Budou povídky?
Těžko říct... Mám rozepsané 2 povídky (Twilight a Harry Potter), které se snažím psát a vymýšlet, co nejrychleji + ještě jednu další, u níž mám teprve prolog. Pokud bude zájem, rozhodně mi nebude vadit psát další povídky. Každopádně malou jednorázovku už mám skoro napsanou, takže pokud bude ohlas a zalíbí se, budu psát i další povídky na Supernatural.


A na konec bych vám chtěla moc poděkovat za to, že tu se mnou jste. Že se sem vracíte, abyste si mohli přečíst mé články, popřípadě jen mé povídky. Jsem ráda, pokud někdo uzná za přečteníhodné mé výtvory. Těší mě to pro vás psát a můžu jen doufat, že se vám mé psaní bude líbit stále stejně. Nebo víc. :)

S láskou,
Romadůr


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 I<3supernatural | 8. března 2016 v 21:07 | Reagovat

if you like supernaturar i like you

a kdo by tento nejlepší seriál na světě nemiloval :-D

2 Romadůr | 11. března 2016 v 22:40 | Reagovat

I takoví se najdou ;) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama