Autorská pauza (nebo spíš krize?!)

6. července 2015 v 16:19 |  Oznámení a další
Ahoj,

Tak se tu zas ejednou ozývám. Páni. Poslední článek byl přidaný v květnu a já vím, že jste si nejspíš delší dobu říkali, kam že jsem to zmizela a jaktože nejsou žádné povídky. Proto jsem se rozhodla vám vše vysvětlit a budu doufat, že si najdete pár minut vašeho času, abyste si mou nudnou omluvu přečetli.


Končím?!

Ne. Prostě ne.
Rozhodně jsem se psaním nekončila a ani nehodlám (snad). Jsem si vědoa, že vás to mohlo zmást, ale v posledním měsíci jsem neměla žádnou chuť k psaní. Těžce se to vysvětluje, protože si třeba můžete říct - "Napsat pár stránek, no to je toho" nebo "Proč jí to tak dlouho trvá? Vždyť je to jedna kapitola!". Ano. Jasně. Jedna kapitola.

Nechci si stěžovat, protože psaní mě baví, je to způsob, kterým se vyjadřuju a rozhodně mi nevadí si nad tím, než vše sepíšu, zapřemýšlet. Jenže to opravdu není tak, že si řeknu - tak a teď tu sepíšu další tři kapitoly. Takhle nefunguju. A myslím, že všichni autoři - ať už fanfikcí nebo vlastních děl - chtějí, aby jejich dílko bylo nejlepší a proto se nesmí spěchat.


Já už jsem si autorskými krizemi prošla několikrát a zatím je úspěšně dokážu přejít. I když mi to může trvat déle. Nejsem stroj, ale slibuju, že se snažím, jak jen to jde. Takže - žiju, píšu a budu dá pokračovat. :)


Co stálo za poslední pauzou?

Škola, úmrtí v rodině nebo jen špatná nálada? Takový byl kolotoč už od doby, kdy jsem naposledy napsala kapitolu. Opravdu jsem se nedokázala přimět se sem vrátit a psát s nechutí? To není můj styl. Protože vím, že by to nedopadlo dobře. A proto jsem ráda, že mí čtenáři, co jsou tu pravidelně, to se mnou nevzdali, i když jsem tu nebyla a nadále si můj blog pročítali. Moc vám děkuju, byla jsem příjemně překvapená! :)

Nadále bych chtěla říct, že se znovu rozepisuju, tak doufám, že to nebude stát za pendrek a bude to čím dál tím lepší. :) O povídky na přání si klidně pište - ráda si přečtu vaše nápady a pokusím se je seskládat.


A co dál?

Rozhodně dopíšu Půlnoční slunce, jelikož mi na tuhle povídku přišlo několik dotazů a měla ohlas. :) Dál jsem si připravila pár jednorázovek a rozpracovala si děje u povídek, které jsou na začátku. :)

Takže vám ještě jednou děkuju! Za to, že jste to se mnou nevzdali a já se vám na oplátku pokusím ukázat svůj spisovatelský talent. :)

S láskou,
Romadůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama